Історії успіху

Олена Бур’ян, швейний цех, Попасна

Олена Бур’ян з прифронтової Попасної Луганської області налагодила швейне виробництво біля лінії розмежування. Зараз у її цеху працюють двадцять жінок, шиють одяг для кількох французьких марок. Грант на створення робочих місць від уряду Японії, який пані Олена отримала через Програму розвитку ООН, розміром понад 310 тисяч гривень, допоміг розширити виробницітво та створити робочі місця для десяти людей.
Докладніше...

 

 

 

 

 

 


Підприємниця з Сєвєродонецька створила унікальний бізнес на надувних санчатах

Тюбінг, надувні санчата, шайба, плюшка – як тільки не називають новітній вид дитячих, а може і не тільки дитячих, зимових розваг.
Наталя Винокурова із Сєвєродонецька вирішила завдяки такій новинці зробити свій власний бізнес-проєкт і назвала його «Ульотні ватрушки».
Компанія Наталі займається пошиттям тентів, а в минулому році почала виготовляти надувні санчата: автомобільні шини вставляються у спеціально виготовлені чохли. Всі у захваті від «Ульотних ватрушок», вони ковзаються дуже легко і швидко, з чудовою амортизацією, а ще їх можна використовувати влітку на річці чи морі.
Докладніше...

 

 

 


Невелика кроляча ферма та виробництво гранульованого корму для домашньої худоби в селі Петропавлівка Станично-Луганського району

Для реалізації своєї ідеї Наталя Бауліна взяла участь у тренінгах із розвитку бізнесу, які організовувала Програма розвитку ООН, а після подала заявку на отримання гранту на розвиток власного бізнесу. Після конкурсного відбору вона отримала фінансову допомогу в розмірі 2 000 доларів США, необхідну для створення невеличкої ферми. Та для забезпечення сталості бізнесу, Наталя розпочала виробляти корми для домашньої худоби у вигляді пелетів з меленого зерна та скошеної трави, виділивши частину своєї земельної ділянки під вирощування люцерни.
Докладніше...

 

 

 


Центр «Кідсляндія» у селі Новотошківське

За ініціативи місцевої адміністрації та завдяки підтримці Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та гуманітарної місії «Проліска» у селі  Новотошківка відкрити центр для дітей та молоді, у якому проводитимуться різні активності для відпочинку й психо-соціальної підтримки. Відкриття «Кідсляндії» стало можливим завдяки підтримці та фінансуванню таких донорів, як Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ECHO). У рамках проєкту було надано будівельні матеріали, плазмові екрани та меблі. Місцева громада разом з дітками зробили свій внесок, розфарбувавши стіни всередині центру.
Докладніше...

 

 


Вадим Любченко м.Сєвєродонецьк

Колишній керівник хімічного підприємства та урядовець, а тепер успішний підприємець та бізнесмен, що започаткував власну фірму з ямкового ремонту доріг з технологією повторного використання старого асфальтного покриття.
Кошти на придбання техніки та устаткування були зібрані за рахунок грантових коштів від ООН у розмірі 176 тисяч гривень та допомоги друзів. Торік команда Любченко залатали майже 4 тис. ям на дорогах у Донецькій та Луганській обл.
Свої мрії, каже Вадим, треба здійснювати. Головне - щоб це приносило користь і задоволення.
Докладніше...

 

 


Тепличне господарство з вирощування та продажу овочів і зелених насаджень у містечку Гірське 

У 2015 році Максим Новак відновив свій бізнес з вирощування декоративних рослин і садівництва, що закрився внаслідок конфлікту у 2014 році у м.Луганськ. Він збудував теплицю та відкрив торговельну площадку для продажу своєї продукції. Зі збільшення покупців виникла потреба в розширенні товарного асортименту та вдосконаленні процесів вирощування продукції. Завдяки бізнес-гранту в розмірі 5 000 дол. США від Програми розвитку ООН Максим модернізував своє підприємство та створив промислову теплицю, де зараз вирощує хвойні дерева, декоративні рослини, квіти й овочі.
Докладніше...