Прес-центр28 квітня 2023, 08:04

48 разів росіяни обстріляли територію навколо Нововодяного, Невського та Макіївки, – Артем Лисогор

«Противник спробував наступати у районі Діброви та Серебрянського лісництва, але зіткнувся з опором Сил оборони і був змушений припинити свої спроби. Однак артилерією росіяни тиснули майже по всій лінії фронту, – підкреслив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Протягом дня поблизу Нововодяного, Невського та Макіївки через масований вогонь противника сталося 48 вибухів. Окупанти цілилися по укріпленнях наших бійців. Але ворогу достеменно відомо, що вищеназвані населені пункти розташовані в декількох сотнях метрів. На щастя, обійшлося без постраждалих. Значних руйнувань також не зафіксовано».

Крім того, під ворожий вогонь минулої доби потрапили Новоселівське, Діброва та Білогорівка.

Слід зазначити, що на Куп’янському напрямку росіяни активно застосовували БпЛА для коригування вогню артилерії.

Для поповнення втрат в живій силі окупанти продовжують активно залучати осіб із судимістю, або тих стосовно кого відкрито кримінальні справи, зокрема, за тероризм.

У одному із польових таборів, розгорнутих противником на тимчасово захопленій території Старобільського району, триває підготовка близько 500 таких загарбників.

Також відомо, що замість ув’язнення засудженим пропонується контракт на військову службу із участю у бойових діях в Україні терміном на півроку.

У Сєвєродонецьку демонтували постамент генералу Олександру Радієвському, який звільняв Сєвєродонецьк у липні 2014 року. Сам пам’ятник було пошкоджено після вторгнення російських бойовиків в місто влітку 2022 року. А в квітні 2023 року окупаційна влада вирішила взагалі його прибрати. Вирішували недовго – просто не було чим демонтувати. За 10 місяців окупації загарбники не досягли нічого.

Тим часом кремль почав перевірки витрат, спрямованих на відбудову окупованої Луганщини. До регіону прибули російські слідчі, які перевіряють документації підрядників. Адже хто б не займався розкраданням цих грошей, винних все одно повинні призначити.