Прес-центр26 квітня 2023, 09:04

Артем Лисогор звернувся з нагоди Дня пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

Шановні луганчани!

37 років тому українські герої врятували Європу від катастрофи. Ціною здоров’я та життя десятків тисяч людей вони своєчасно ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Тоді «мирний атом» на якусь миттєвість виявився неконтрольованим, але наші ліквідатори стали на заваді розповсюдженню його смертоносної сили.

Ми пам’ятатимемо внесок кожного. І тих, хто загинув на місці або невдовзі після звершення робіт в зоні відчуження. І кого тяжкі хвороби забирають в наші дні. На жаль, не забувають про це й ровесники трагедії, яка відклала відбитки і на їхньому здоров’ї.

Сьогодні цим «мирним атомом» намагаються шантажувати російські загарбники. Їх швидко вдалося вигнати з території ЧАЕС, але вже понад рік окупанти тероризують цивілізований світ в Енергодарі, на Запорізькій АЕС. Не маючи успіхів на фронті, вони погрожують повторити все це, нехтуючи усіма правилами війни.

Як і в 1986-му, сьогодні Україна щодня втрачає своїх синів. Але не через чиєсь помилкове рішення, а через самовпевненість кремлівського диктатора та його оточення, які не зупиняються ні перед чим заради власних загарбницьких цілей.

Наші захисники та захисниці вже 15-й місяць не тільки стримують ворога на сході та півдні країни, а й поступово готуються до контрнаступу.

І вони, упевнений, невдовзі повернуть мир на нашу землю, залишивши країну-помилку на задвірках історії.

 

Начальник Луганської обласної

військової адміністрації

Артем ЛИСОГОР