Прес-центр15 грудня 2016, 16:12

Безпека дорожнього руху на контролі облдержадміністрації

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації в області створена та діє Координаційна рада при ОДА з питань безпеки дорожнього руху. Рада – це консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є: визначення порядку взаємодії правоохоронних органів, державних організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо вивчення діяльності пасажирських перевізників області, розробка пропозицій з посилення дисципліни учасників дорожнього руху та безпеки на дорогах.

Так, протягом року проведено низку засідань Координаційної ради, де розглядалися питання щодо реагування контролюючих органів на порушення перевізниками транспортного законодавства та притягнення їх до відповідальності, виконання вимог екологічної безпеки, організації безпеки пасажирів на приміських та міжміських маршрутах у Луганській області тощо.

Керівництво облдержадміністрації та Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА спільно з управлінням «Укртрансбезпеки» в Луганській області, Національною поліцією, Митною службою України, Податковою поліцією, Держпродспоживслужби в Луганській області працюють над посиленням контролю за дотриманням діючих маршрутів, а також над виконанням перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів з міжнародним сполученням, міжнародних угод України, договорів перевезень, особливо в частині заїзду на автостанції. Також у фокусі уваги питання забезпечення пасажирів проїзними квитками, встановлення обґрунтованих тарифів та недопущення використання перевізниками автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення. У межах роботи по наведенню порядку на постійній основі проводяться спільні рейди з виявлення правопорушень.

Відзначимо, що найближчим часом в облдержадміністрації відбудеться розширена нарада з питань пасажирських перевезень і розвитку транспортної галузі Луганської області на 2017 рік, на яких будуть розглянуті зазначені та інші проблемні питання.

Облдержадміністрація приділяє велику увагу створенню умов для створення якісних послуг і посилення безпеки перевезення пасажирів, дотримання перевізниками транспортного законодавства.