![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
У рамках забезпечення відкритості, законності та демократичності виборчого процесу сьогодні голови Станично-Луганської, Троїцької, Новоайдарської, Антрацитівської та Білокуракинської районних державних адміністрацій, а також голови міст Кіровська, Брянки та Ровеньків зустрілись с керівниками місцевих організацій партій – учасників виборів 31 жовтня 2010 року.На заходах були присутні працівники правоохоронних органів, члени виборчих комісій та представники засобів масової інформації.У ході зустрічей обговорювалися питання, пов’язані з ходом передвиборної кампанії, зі станом виборчих дільниць, розглянуто зауваження.Працівники виборчих комісій та правоохоронних органів заявили, що серйозних порушень не зареєстровано, постійно проводиться моніторинг ситуації, а у разі необхідності застосовуються відповідні міри.Аналогічні зустрічі пройдуть в інших місцях та районах області 27 та 28 жовтня 2010 року.