Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
20 серпня 2010 року в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулись урочисті збори з нагоди відзначення 19-ї річниці незалежності України. У заході взяли участь голова обласної держадміністрації В.Голенко, голова облради В.Пристюк, народний депутат України В.Ландік, делегації міст і районів області, представники громадськості. Під час урочистостей керівники області вручили кращим трудовим колективам, працівникам промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів медицини, освіти та культури, представникам органів влади медалі "За працю і звитягу"та "За заслуги перед Луганщиною", посвідчення про присвоєння почесних звань, почесні грамоти Кабінету Міністрів України, почесні відзнаки "За розвиток регіону" та "Кращий луганський товаровиробник",грамоти облради та облдержадміністрації.