Прес-центр22 травня 2018, 09:05

Порядок співпраці з журналістами, які працюють в районі проведення операції Об’єднаних сил

Шановні колеги!

Для полегшення роботи цивільних журналістів та працівників ЗМІ щодо висвітлення проведення операції Об’єднаних сил започатковано наступний порядок.

1. Тричі на тиждень (щонеділі, щосереди та щоп’ятниці) до 16.00 через Прес-центр командування Об’єднаних сил (pressjfo@ukr.net) буде формуватися список цивільних журналістів, працівників ЗМІ, які виявили бажання працювати на об’єктах (органах військового управління, військових частинах, районах (місцях) їх дислокації, підготовки та виконання завдань за призначенням) в районі проведення операції Об’єднаних сил, із зазначенням:

— прізвища, ім’я та по-батькові представників ЗМІ, номері прес-карт,

— марки і державних номерів автомобілів;

— бажаного місця роботи та маршруту висування.

2. Список визначених представників ЗМІ буде доводитися телеграмою до органів військового управління та військових частин.

3. Для організації роботи цивільних журналістів, працівників ЗМІ на кожному з визначених об’єктів Об’єднаних сил будуть призначатися відповідні посадови особи.

4. Для підтвердження права цивільних журналістів, працівників ЗМІ на відвідання об’єктів, перетин блокпостів тощо буде здійснюватися перевірку через відповідну чергову службу за списком, сформованим Прес-центром ОС.

Разом з тим, у разі виникнення ситуацій, пов’язаних з різкою зміною обстановки в районі проведення операції ОС, або будь-яких інших непередбачуваних обставин, що виникають під час роботи з вітчизняними та іноземними журналістами (зміни у складі знімальних груп та їх автотранспорту, корегування маршрутів тощо), прес-центр ОС проводитиме щоденну акредитацію журналістів для надання їм можливості оперативної роботи!

За інформацією

Операції об’єднаних сил