Прес-центр18 жовтня 2018, 16:10

Ділова місія до Лівану

Торгово-промислова палата України разом з Українсько-Ліванською Діловою Радою при Торгово-промисловій палаті України та за сприяння Посольства України в Ліванській Республіці здійснює підготовку візиту української делегації до Лівану (м Бейрут) 30 жовтня - 2 листопада 2018 р. Орієнтовний проект програми.

В рамках програми візиту передбачається проведення двосторонніх переговорів з метою пошуку партнерів для співробітництва в торгово-економічній, виробничій та інвестиційній сферах, зустрічі з бізнесменами, підприємцями і представниками ліванських компаній, представниками влади та органів місцевого самоврядування.

Під час запланованого візиту основними темами для обговорень і подальшій співпраці будуть:

сільське господарство, зокрема зернові та олійні культури;

будівництво;

інфраструктура;

відновлювальна енергетика;

інвестиції, банківська та фінансова галузі;

суднобудівництво;

виробництво і дистрибуція косметичних засобів;

переробка харчових продуктів;

дистрибуція продуктів харчування;

імпорт фруктів та овочів;

HoReCa;

імпорт вина;

імпорт продовольчих товарів.

Варто зазначити, що розвинена і стабільна фінансово-банківська сфера дозволяє Лівану бути вагомим бізнес-посередником для країн Близького Сходу, що, зокрема, може розглядатися українським бізнесом як додатковий стимул для налагодження партнерських відносин з цією країною. Ліван також є перспективним об'єктом для великих інфраструктурних проектів з відновлення територій.

З організаційних питань поїздки прохання звертатися до помічнику УЧ Українсько-Ливанської Ділової Ради Ганні Чорнухине, тел. 050-604-8558, e-mail: a.chemuhina29@gmail.com.

Орієнтовна вартість поїздки для членів Торгово-промислової палати України становить 1300 доларів США, для інших учасників - 1400 доларів США.