Прес-центр14 грудня 2018, 13:12

II МАРОККАНСЬКИЙ І ЗАХІДНОАФРИКАНСЬКИЙ НАФТОГАЗОВИЙ САМІТ

06-07 лютого 2019 року у м. Марракеш (Королівство Марокко) відбудеться міжнародна конференція, присвячена нафтогазовій галузі «ІІ Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт». Зазначений захід відбудеться під егідою Національного агентства з вуглеводневої сировини і мінеральних ресурсів Королівства Марокко (ONHYM).

Згадана міжнародна конференція є платформою для налагодження контактів, як вже для працюючих на марокканському ринку компаній, так і потенційних операторів нафтогазової галузі Марокко і Західної Африки.

На відкритті вищезазначеного заходу передбачається виступ Генерального директора ONHYM пані А. Бенхадри, доповіді основних гравців нафтогазового ринку Марокко та Африканського континенту, презентація планів і державних програм розвитку галузі.

Національним і міжнародним компаніям буде представлено огляд оцінок нафтогазових запасів Марокко, потенційних геологічних і видобувних ресурсів, особливостей ліцензування, податкового режиму і нормативно-правової бази, пов’язаних з розвідкою і видобутком вуглеводної сировини, а також буде надана оновлена інформація про нові енергетичні проекти у регіоні.

Отримати детальнішу інформацію про захід, а також зареєструватися можна на сайті: https://www.morocco-summit.com/.