Прес-центр4 червня 2018, 09:06

«ШВЕЦІЯ – ВІДКРИТІ ТОРГОВІ ВОРОТА»

Офіс з просування експорту запрошує виробників меблів, домашнього декору, одягу, посуду, взуття та аксесуарів на освітній семінар «Швеція – відкриті торгові ворота», що пройде в рамках 7-го Шведсько-українського бізнес-форуму* (Sweden-Ukraine Business Forum) у Києві.

Дата проведення: 14 червня, 14:30 – 16:30

Місце проведення: Київ, вул. Алли Тарасової, 5 (Hyatt Regency Kyiv)

Під час семінару ви отримаєте практичну інформацію стосовно експортних процедур, угод про торгівлю, правил і вимог ЄС, зокрема щодо походження товарів, сертифікатів і стандартів. Окрім того, дізнаєтеся більше про ринки Швеції, умови ведення бізнесу, основні позиції шведського імпорту, особливості попиту шведських споживачів, а також поради щодо маркетингу.

Також учасникам буде представлено сервіс «Швеція – відкритi ворота торгівлі». Даний сервіс є єдиним інформаційним центром, створеним шведським урядом для іноземних компаній, що зацікавлені у експорті до Швеції та країн ЄС і бажають отримати прикладні знання стосовно питань, пов’язаних із виходом на ринок Швеції та Євросоюзу.

Для кого цей захід?

Виключно для малих та середніх підприємств, які працюють в підсекторах:

  • мода та одяг (взуття, одяг, торби, сумки, наплічники, аксесуари);
  • домашній декор (предмети побуту, предмети інтер’єру, посуд);
  • меблі (дерев’яні для спальні, кухні та їх запчастин; стільці з дерева або металу, в тому числі – розкладні).

Як взяти участь у заході?

Участь у заході можлива лише за умови онлайн-реєстрації через особистий кабінет на сайті epo.org.ua і отримання підтвердження реєстрації Офісом з просування експорту. (ІНСТРУКЦІЯ з реєстрації на захід через особистий кабінет https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/)
Останній термін реєстрації – 11 червня 2018 включно.

Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте 12 червня на вказану в реєстраційній формі електронну пошту. Заявки на участь у заході, отримані після завершення реєстрації, не будуть розглядатись.

Організатори заходу: Офіс з просування експорту, Посольство Швеції в Україні спільно з Шведською торговою колегією.