Прес-центр8 квітня 2023, 11:04

До хабу у Львові надійшла допомога від жителів Швеції

Цього тижня до гуманітарного хабу Старобільської міської військової адміністрації, який працює у Львові, представники Blågula Bilen привезли вантаж речей для наших ВПО.

Ця шведська організація постійно підтримує українських захисників, купує для них авто на задонатені кошти та переправляє транспорт до України.

Крім того, спільнота шведських друзів дбає і про допомогу речами мирному населенню постраждалих територій та людям, які перемістилися з тимчасово окупованих територій до більш безпечних місць.

«Щиро дякуємо нашим новим партнерам за допомогу Україні та українцям під час війни. Продовжуємо налагоджувати співпрацю з міжнародними партнерами та забезпечувати жителів Луганщини, які через війну вимушені були покинути свої домівки та переміститися до Львівщини, гуманітарною допомогою. Також формуємо матеріально-технічну базу для часів, коли після деокупації громади повернемося додому і будемо відновлювати там нормальне життя», - говорить начальник Старобільської міської військової адміністрації Яна Літвінова.

Адреса хабу: м. Львів, вул. Рудненська, 10.

Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 10:00 до 15:00.

Контактні телефони «гарячої лінії»: 099-009-21-49.