Прес-центр1 червня 2018, 15:06

Мінекономрозвитку запрошує взяти участь у торговій місії в Австрії

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України та Офіс з просування експорту запрошують представників українських компаній взяти участь у торговій місії до Відня, яка відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року, для виробників продуктів харчування (кондитерські вироби, макаронні вироби, органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка); засобів особистої гігієни; товарів для дому.

Програма місії до Австрії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу та з імпортерами і дистриб’юторами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії.

Участь у місії – це можливість ознайомитися з веденням господарської діяльності на місцевому рівні; реальний досвід ведення переговорів з потенційними іноземними партнерами;  корисні контакти; нові знайомства з українськими експортерами.

Реєстрація компаній у місії відкрита до 5 червня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/dkPBgg.

За більш детальною інформацією можна звертатись до  контактної особи Юлії Котової за телефоном: +380(67)-828-20-35 або на електронну адресу:  jkotova@epo.org.ua.