![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Бригада «Буревій» Гвардії наступу звільнятиме Луганську область.
На полігоні нацгвардійці відпрацьовують тактику.
Вони вчаться штурмувати, робити засідки та евакуювати поранених. До бригади «Буревій» входять як і люди з військовим досвідом, так і ті, хто не брав участь у боях.
«Найскладніше — це наблизити навчання до бойових дій. Хлопцям, у яких немає бойового досвіду, складно зрозуміти, що деякі їхні помилки чи дії можуть привести до поранення чи загибелі», — каже інструктор Гвардії наступу «Гефест».
Він воював у Лисичанську та Сєвєродонецьку, звідки відійшла українська армія. Каже, тепер хоче повернутись у ці міста. Його ціль — підняти прапор України у звільненому Луганську.