Прес-центр1 квітня 2023, 09:04

Майже 200 луганчан стали до лав штурмової бригади «Лють»

Добіг кінця набір до #ГвардіїНаступу. Але ті, хто встиг подати заявки на вступ до штурмових бригад до 1 квітня, ще проходять тестування щодо рівня  фізичної підготовки та морально-психологічного стану.

Як вже повідомлялось,  батальйон  «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова ГУНП у Луганській області у повному складі перейшов до  об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» та став  основою цього елітного підрозділу.

«Батальйон «Луганськ-1» ще у 2014 звільняв міста Луганщини від російських посіпак. Це кращі з кращих - спецназ із бойовим досвідом. Вони вже давно «перетворили свою лють на зброю» і прагнуть бути серед перших, хто гнатиме російську наволоч з нашої землі», - зазначив виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

Він повідомив, що 68 добровольців з Луганської області подали документи на вступ до бригади «Лють», проте тільки 12 з них  пройшли  усі випробування з фізичної підготовки, медичну комісію, тести та співбесіду у бригаді щодо особистої мотивації стати штурмовиком. Наразі вони вже проходять вишкіл зі стрілецької підготовки та тактики у тренувальному таборі.

Всього серед бійців «Люті» майже 200 луганчан.

І хоча комплектація восьми бригад офіційно завершилась, якщо охочих буде більше, то з них формуватимуть резервні підрозділи.