Прес-центр30 червня 2022, 09:06

На Луганщині 2 243 випускники 11-х класів 2022 року, серед яких 139 медалістів – де і як вони отримають свої свідоцтва

Цьогорічні випускники шкіл регіону поступово отримують свідоцтва про освіту державного зразка.

Переважна більшість їх зараз мешкає в інших областях країни, деякі виїхали за кордон.

Втім, очільник Луганщини Сергій Гайдай неодноразово наголошував на тому, щоб всім їм вчасно видали документи про освіту.

На область було замовлено для дев’ятикласників 3 910 свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, із них – 168 з відзнакою;

Для одинадцятикласників – 2 243 свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, із них – 31 свідоцтво з відзнакою для нагороджених срібною медаллю, 108 свідоцтв з відзнакою для нагороджених золотою медаллю.

На сьогодні 16 відділам (управлінням) освіти міських, сільських, селищних рад, військово-цивільних адміністрацій та восьми закладам загальної середньої освіти передано документи про освіту та додатки до них у кількості 3 433 свідоцтв про здобуття базової середньої освіти та 1 947 свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

721 випускник Луганської області отримає свої документи в школах інших регіонів України, 112 учням вручать документи про освіту у 18 закордонних дипломатичних установах таких країни: Хорватія, Німеччина, Чехія, Польща, Велика Британія, Швеція, Естонія, Франція, Грузія, Словаччина, Литва, Швейцарія, Бельгія, Канада, Фінляндія, Латвія, Туреччина та Ірландія.

Невидані документи про освіту будуть зберігатися у відділах (управліннях) освіти місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів обласного підпорядкування та у спеціально визначених відповідальних осіб упродовж дії воєнного стану та протягом року після його завершення.