Прес-центр6 квітня 2023, 15:04

На порталі Дія.Бізнес з’явився розділ для ветеранів-підприємців та їхніх родин

На порталі національного проекту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес з’явився новий розділ “Ветеранський бізнес”.

У розділі “Ветеранський бізнес” ветерани, члени їхніх сімей та родини полеглих Захисників і Захисниць України можуть знайти всю необхідну інформацію щодо розвитку та підтримки власної справи: як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою.

Командою Мінветеранів у співпраці з партнерами вже реалізовано низку успішних кейсів щодо підтримки ветеранських підприємницьких ініціатив, зокрема з надання мікрофінансування на розвиток власної страви. Також наразі триває спільний проект Міністерства, УФВ та фонду “МХП – Громаді”, за яким ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати до 1,5 млн грн на власну справу.

У розділі “Ветеранський бізнес”, крім корисної інформації щодо фінансування та освіти, ветерани також можуть ознайомитися з історіями тих підприємців, які вже отримали фінансування від Українського ветеранського фонду Мінветеранів та реалізували свої проекти.

Інформаційний розділ “Ветеранського бізнесу” також містить перелік державних та міжнародних інституцій, що підтримують ветеранів та ветеранський бізнес.

Також у розділі “Ветеранський бізнес” ветерани мають можливість відразу перейти на послугу з реєстрації ФОП чи ТОВ, якщо вже готові запускати власну справу.

Більше корисної інформації читайте за посиланням: https://business.diia.gov.ua/veteran-business