Прес-центр1 вересня 2016, 09:09

Національна стратегія Поводження з побутовими відходами повинна бути розроблена найближчим часом

Національна стратегія Поводження з побутовими відходами повинна бути розроблена найближчим часом. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк під час підписання Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні ефективно сучасної системи поводження з відходами. Документ підписано між Урядом України в особі Мінприроди, Мінрегіону, Мінекономрозвитку з Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) та Європейським банком реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

«Першочерговим кроком створення ефективної, сучасної системи Поводження з відходами стане розробка національної стратегії та національного план Поводження з відходами», - повідомив Едуард Кругляк.

Меморандум передбачає проведення комплексного моніторингу стану полігонів та сміттєзвалищ ТПБ, виходячи з чітких визначених критеріїв оцінки.

За словами заступника Міністра, потрібно доопрацювати рамковий закон про відходи. Едуард Кругляк висловив подяку партнерам за співпрацю у сфері Поводження з побутовими відходами.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249274912&cat_id...