Архів новин

08 сентября 2016

Заочне засудження чекає ще на шістьох «посадовців» псевдодержавних структур ОРЛО

У серпні поточного року слідчими Служби безпеки України скеровано до суду обвинувальні акти в кримінальних провадженнях стосовно шістьох «посадових осіб» силового та політичного блоку псевдодержавного утворення «ЛНР».

Юрій Клименко: Керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам

7 вересня в рамках робочої поїздки на ПАТ «Лисичанськвугілля»  заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та виконуючий обов'язки директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації Сергій Шелест взяли участь у нараді з генеральними директорами ПАТ «Лисичанськвугілля» та ПАТ «Первомайськвугілля», а також директорами шахт, які знаходяться на балансі зазначених підприємств.

У порядок призначення та надання субсидій Урядом внесено зміни, - Мінсоцполітики

8 вересня Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Як роз’яснили у Мінсоцполітики, проект акта було розроблено з метою уточнення порядку обчислення сукупного доходу для призначення населенню житлових субсидій, а також механізму подання заяви і декларації в електронній формі.

Зокрема, внесеними змінами передбачається:

Обсяг реалізованої продукції в області зріс на 6456,2 млн грн

На підконтрольних українській владі території області обсяг реалізованої промислової продукції за січень-липень 2016 року становив
19993,8 млн грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник з урахуванням індексу цін виробників збільшився на 6456,2 млн грн.

Зростання обсягів реалізації відбулося завдяки збільшенню виробництва  продукції ПрАТ ТОВ НВП «Зоря», ПрАТ «СНВО «Імпульс», повідомляє Державна служба статистики України.

Тарифи на електроенергію, що встановлені для населення на період з 1 вересня 2016 року до 28 лютого 2017 року включно

З 1 вересня 2016 року згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 № 220 тарифи на електроенергію, для населення, наступні:

 

Категорії споживачів

Тарифи на електроенергію, в копійках, за 1 кВт·год

З 30 жовтня курсуватиме додатковий поїзд з Києва до Лисичанська

Для зручності пасажирів східних регіонів України ПАТ «Укрзалізниця» призначило щоденне курсування додаткового поїзда № 234/233 Київ – Лисичанськ маршрутом через Гребінку, Полтаву, Сватове. Цей поїзд складе альтернативу поїзду № 134/133 Київ – Лисичанськ, який курсує через Суми та Харків.

Новий поїзд відправлятиметься з 30 жовтня зі станції Київ-Пасажирський о 22:28 і прибуватиме до Лисичанська наступного дня о 12:35.

Зворотно з Лисичанська відправлення поїзда з 31 жовтня о 14:29 та прибуття до столиці о 04:56.

Юрій Клименко привітав розвідників з професійним святом

Заступник голови Луганської облдержадімінстрації Юрій Клименко з нагоди 24-ї річниці утворення воєнної розвідки України відвідав українських розвідників, що виконують свій професійний обов’язок на Луганщині.

Новини АТО: Попасна знову під обстрілом

Минулої доби  російсько-терористичні війська здійснили ряд провокацій на території Луганщини, - про це повідомив журналістам заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Зокрема, з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів вели вогонь у напрямку села Новоалександрівка, а також  зі стрілецької зброї обстріляли позиції українських військовослужбовців поблизу села Новоолександрівка та міста Попасна.

Інформації щодо жертв та руйнування не надходило.

Вперше за роки незалежності в Україні стартувала енергомодернізація бюджетних установ за механізмом енергосервісу

Початок осені 2016 року став проривним у вирішенні питання підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери та запровадження ЕСКО-механізму у цій сфері.

«Днями підписано перший в Україні енергосервісний договір на впровадження ЕСКО-компанієюзаходів з енергоефективності у бюджетній установі – Осичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні, 7 вересня, в Будинку Уряду, у ході брифінгу «Як провести енергомодернізацію бюджетних установ, не витрачаючи бюджетних коштів?»