Прес-центр1 червня 2023, 17:06

Наші хаби мають стати соціальними сервісними центрами для вирішення проблем переселенців, - Артем Лисогор в Полтаві

Відвідуючи Полтавську область, очільник Луганщини перевірив роботу місцевого гуманітарного штабу Гірської громади.

«Ми поступово переформатоваємо діяльність хабів, які наразі здебільшого працюють для видачі продуктів та товарів першої необхідності. В 11 із них уже впроваджені віддалені робочі місця ЦНАПів, в яких луганчани можуть отримати адміністративні послуги. Невдовзі наші хаби стануть соціальними сервісними центрами, куди переселенці зможуть звернутися задля вирішення низки проблем. До роботи залучатимемо жителів регіону. Таким чином, при деокупації ми матимемо сформований штат, готовий працювати на звільнених територіях», - наголосив Артем Лисогор при спілкуванні зі співробітниками та відвідувачами хабу.

Діткам-ВПО начальник обласної військової адміністрації вручив подарунки.

У свою чергу, йому передали патріотичні малюнки дітей Гірської міської територіальної громади, які були надіслані до гуманітарного штабу. Всі ці роботи передадуть нашим захисникам.

На сьогодні у хабі ВПО можуть отримати продукти харчування, гігієнічні набори, дитяче харчування, одяг, підгузки. Надаються безоплатні юридичні консультації, психологічна та медична допомога, видають ліки.

Спеціалісти реєструють повідомлення громадян про пошкоджене та знищене внаслідок війни нерухоме майно.

Діти можуть провести час у дитячому куточку за спілкуванням та з книжкою, іграшкою і малюванням.

До Дня захисту дітей у цьому гуманітарному штабі ГО «КримSOS» проведено майстер-клас із розфарбовування гіпсових фігурок.

В цей час батьки мали змогу отримати консультації від юристів благодійного фонду «Право на захист» та начальника служби у справах дітей щодо оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок бойових дій.