Прес-центр6 червня 2023, 11:06

Наші релоковані підприємства вже перемогли ворога, бо змогли зберегти власний персонал, потенціал та довіру партнерів, – Артем Лисогор на відкритті «Схід-Експо 2023»

Бізнес-виставка «Схід-Експо 2023» триватиме протягом 6-7 червня в приміщенні Мистецького Арсеналу в Києві.

Центральною подією там стала виставка-презентація підприємств із постраждалих від війни областей України.

«Це унікальна платформа налагодження зав’язків між бізнесом, міжнародними партнерами і державою. Виставка є майданчиком для показу наявних інновацій та заключення нових партнерських відносин. Пишаюся тим, що тут представлено 11 наших релокованих підприємств – вони вже перемогли ворога, бо змогли зберегти власний персонал, потенціал та довіру партнерів», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор на відкритті «Схід-Експо 2023».

Від підкреслив, що обласна влада готова до надважких умов відновлення регіону і має чітке розуміння, що необхідно буде робити першочергово.

«Більшість підприємств знищені ворогом. Дякуючи співробітництву з партнерами, ми зможемо відновити ці потужності. Але перед цим треба буде провести розмінування і планування, внести деякі зміни до законодавства задля надання допомоги нашим аграріям та промисловцям. Переконаний, що Луганська область зі своїм аграрним та промисловим потенціалом стане платформою розвитку для міжнародного співробітництва. Тому що вже зараз багато підприємств малого та середнього бізнесу, інші комерційні структури звертаються з пропозиціями щодо відновлення індустріальних парків, зернових хабів тощо», – зазначив Артем Лисогор.