Прес-центр15 квітня 2023, 15:04

НМТ-2023: 96 тис. осіб отримали повідомлення про успішну реєстрацію

За два тижні від початку реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті створено понад 154 тис. персональних кабінетів, 96 тис. осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Так, бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 137 925 осіб, а за кордоном ー 16 170. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники надають перевагу історії України (78 150 осіб) й іноземним мовам (49 722 особи).

Щоб зареєструватися, потрібно за допомогою спеціального сервісу (https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt) створити персональний кабінет (https://my.testportal.gov.ua/cabinet/login). У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступникам повідомлять про необхідність виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше – не пізніше 7 травня.

Також до 7 травня можна змінити навчальний предмет додаткового блоку, населений пункт в Україні або за кордоном, вказати потребу складання НМТ під час додаткової сесії.