Прес-центр7 квітня 2023, 08:04

Основний тиск росіяни зосередили під Кремінною, підсанкційний банк-монополіст обіцяє за місяць вирішити питання з чергами в так званій «лнр», жителі окупованих міст декілька місяців без інтернету – їм запропоновували голосувати онлайн

Минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії в районі Кремінної.

Ворожих артилерійських обстрілів зазнали Новоселівське, Невське, Діброва, Білогорівка.

«Мотострілецькі підрозділи, танкові та повітрянодесантні війська рф, що діють в нашому регіоні, вже упродовж значного проміжку часу зав’язли на декількох напрямках та лише знижують бойовий потенціал свого війська, – наголосив Олексій Смирнов, виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації. – Крім того, завдяки злагоджено організованій нашій обороні, у ворога немає значної переваги в повітрі, яку ми спостерігали в перші місяці вторгнення. Тому авіація не стала тією складовою, завдяки якій вони могли би домінувати».

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Окрім того, наші захисники знищили 3 БпЛА різних типів («Орлан-10», «Supercam» та «Ланцет-3»), а також 3 коригованих авіаційних бомби.

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в той же час, уразили 2 райони зосередження живої сили противника, 2 склади пально-мастильних матеріалів та ворожу станцію радіоелектронної боротьби.

Наприкінці травня окупанти намагатимуться організувати на території так званої «лнр» попереднє голосування до вересневих виборів.

Значну кількість населених пунктів загарбники позбавили інтернету та мобільного зв’язку, у тому числі й великі міста. Втім, жителям, що там залишилися, запропоновано взяти участь в неволевиявленні, у тому числі, онлайн.

Анонсовано, що росіяни планують завезти додаткову партію прокурорів на захоплені ними землі. Бажаючим обіцяють за службу на ТОТ подвійну зарплату. Довіра до місцевих зрадників зменшена.

Відтоді, як один із підсанкційних банків росії став монополістом на тимчасово окупованій території, біля його відділень вишукувались довжелезні черги із бажаючих отримати гроші. Система не справляється, а грошей не вистачає. Після декількох місяців знущань над людьми у фінустанові заявили, що питання із чергами спробують вирішити ще за місяць.