Прес-центр10 квітня 2023, 11:04

Платформа ReBuild Luhansk Region – запрошуємо іноземних інвесторів для відновлення Луганщини

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації розроблена веб платформа для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови Луганської області - ReBuild Luhansk Region.

Більш ніж 8500 об’єктів різних сфер зазнали руйнувань та пошкоджень, найбільш постраждала житлова забудова, разом з цим, за попередніми оцінками, ця цифра відсотків на 60 відображає реальну картину руйнувань.

Потреба відбудови області передбачає розробку інвестиційних проектів з відновлення об’єктів муніципальної інфраструктури в громадах.

Імплементація таких проектів стане невід’ємною складовою плану відновлення, становленню нової економіки. Територіальними громадами розроблені презентації з зазначенням загальної інформації про громади, кількості зруйнованих та пошкоджених об’єктів, визначено першочерговість відновлення.

Платформа ReBuild Luhansk Region дозволить досягнути спільного бачення щодо того, якою має бути відбудова, які елементи найважливіші, скільки це буде коштувати, та як довго триватимуть процеси.

Мета створення платформи - залучити іноземних інвесторів для відновлення та реконструкції Луганської області. На сьогодні вже є міжнародні організації, які готові взяти участь у відбудові Луганщини.

Після деокупації приватні інвестиції, кошти міжнародних організацій в проекти з відбудови це реальна можливість, що потребує ретельної підготовки та якісного виконання.

Більш детальна інформація за посиланням http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/rebuild_luhansk_region