Прес-центр6 червня 2023, 08:06

По Невському росіяни нанесли авіаудар, до польового шпиталю на Сватівщині доправлено 20 вантажівок поранених окупантів, жителі Сєвєродонецька потерпають від нестачі води

«Ворог нещадно б’є по Невському, де ще залишається півсотні жителів. Крім артилерійських обстрілів, до яких місцеві вже, на жаль, призвичаїлися, населений пункт зазнає ще й авіаударів, які останніми тижнями почастішали. Черговий росіяни здійснили вчора», – поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Атакував ворог поблизу Білогорівки. Із мінометів та артсистем обстріляв Новоселівське, Невське та Білогорівку.

Також у Куп’янському районі Харківщини вчора вночі окупанти пошкодили трубопровід аміаку. Унаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація об’єкту. Загрози розповсюдження небезпечних речовин у громаді немає. У наближених до кордону з рф населених пунктах заміри тривають.

Окупаційні війська щоденно зазнають значних втрат – тільки сьогодні зранку Генеральний Штабі ЗСУ повідомив про ще близько 800 ліквідованих загарбників. Що вже казати про поранених.

3 червня до школи, переобладнаної під польовий шпиталь, у одному з населених пунктів Сватівщини, доправили двадцять вантажівок поранених окупантів. Загалом на зазначеному об’єкті вже проходять лікування близько двох сотень осіб.

Жителі Сєвєродонецька, які залишилися в місті, страждають від нестачі води. Її не можна назвати питною, хоча іноді вода й з’являється в централізованій системі. Незрозумілої якості та на лічені години.

У місті, де мешканці звикли до нормального цілодобового водопостачання навіть в буремні 90-ті роки. Зараз – за розкладом, не вище 2-3 поверхів та лише в окремих районах. Ще й пити її небажано.