Прес-центр16 квітня 2023, 09:04

Поблизу Білогорівки та Діброви безуспішно наступав ворог, у так званій «лнр» оголосили призов 18-річних юнаків, у Сєвєродонецьку підрядні організації окупанта не виплачують місцевим робітникам гроші

Артилерійських обстрілів протягом минулої доби з боку росіян зазнали Стельмахівка, Невське та Білогорівка.

«Ворог знову наступав в бік Білогорівки та Діброви. Ці його спроби були відбиті. Наші захисники завдяки злагоджено побудованій обороні щодня знижують боєздатність армії рф, – каже начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Противник намагається йти в атаку, але відступає, зазнаючи значних втрат. Українські воїни зустрічають росіян вогнем артилерії та мінометів ще на виході на атакуючий рубіж».

До речі, вкотре на нашій ділянці фронту знищено сучасний російський танк Т-90 «Прорив» та іншу техніку ворога.

Загалом авіація Сил оборони за минулу добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а ще три - по зенітно-ракетних комплексах.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили три райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, а також район зосередження артилерії, радіолокаційну станцію, дві станції радіоелектронної боротьби, зенітно-ракетний комплекс та склад боєприпасів.

Тим часом, у так званій «лнр» уведено в дію указ стосовно забезпечення призову на військову службу громадян 1996-2005 років народження. Тобто, забиратимуть тих, кому в цьому році тільки виповнюється 18 років.

У ті громади, де військові комісаріати відсутні, для забезпечення планової роботи призовних комісій буде організовано доставку членів комісій.

Якщо з призовом в окупантів проблем майже немає, то з грошима стає все більше. У Сєвєродонецьку підрядні організації за невеликі кошти наймають місцеве чоловіче населення на показові роботи з відновлення.

Останні погоджуються, бо вибору зайнятися чимось іншим в них нема. Та після завершення робіт на об’єкті кошти їм просто не виплачують, після чого шукають нових бажаючих.

Минуло вже більше двох тижнів після завершення березневої негоди на теренах Луганщини, але в низці населених пунктів світло так і не полагодили. До прикладу, навколо того ж Сєвєродонецька. Жителів Борівського прохають почекати ще півтора місяці – до літа.