Прес-центр6 грудня 2016, 09:12

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Щиро вітаю Вас з 25 річницею Збройних Сил України – святом мужності, звитяги, славетної воєнної історії та героїчного сьогодення!

На наших очах піднялася з колін українська армія, що дала гідну відсіч озброєному до зубів агресору і довела всьому світові свою боєздатність.Священним оберегом наших воїнів є рідна земля, за яку проливали і,  на превеликий жаль, продовжують проливати кров її кращі доньки і сини.

Луганщина сьогодні знаходиться в епіцентрі збройного протистояння. Тут знайшли вічний спочинок тисячі хлопців зі всієї України. Що може об’єднати нас більше?.. Доземний уклін і вічна пам’ять полеглим захисникам незалежності та територіальної цілісності України!

Дякую всім, хто сьогодні несе службу на передовій і тим, хто в тилу забезпечує боєздатність української армії! Низький уклін ветеранам, чий досвід військової справи є справді безцінним!

Бажаю всім стійкості духу, здоров’я, довголіття, злагоди у ваших родинах, любові та Миру! Упевнений, що перемога буде за нами!

Дякую за службу!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

 

З повагою

голова Луганської обласної державної адміністрації –

керівник обласної військово-цивільної адміністрації                 Юрій Гарбуз