Прес-центр25 квітня 2023, 08:04

Противник будує фортифікаційні споруди та продовжує розгортання військових шпиталів на окупованій території, у звільнені Невське та Новолюбівку доставили гуманітарну допомогу

«У Невському залишається найбільша кількість мешканців, якщо брати до уваги усі звільнені села. Продуктів харчування та засобів першої необхідності завозимо туди в достатній кількості – вистачає кожному, – запевнив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Цього разу посприяла обласна організація товариства Червоного Хреста України. Допомогу отримали жителі Невського та сусідньої Новолюбівки».

Слід зазначити, що на Лиманському напрямку минулої доби противник наступальних дій не проводив, а на Куп’янському – продовжує заходи з фортифікаційного обладнання позицій на окремих ділянках.

Артилерійських та мінометних обстрілів з боку росіян зазнали Новоселівське, Макіївка, Невське, Діброва та Білогорівка.

Для надання медичної допомоги своїм пораненим, російські загарбники продовжують активно використовувати медичні заклади окупованої Луганщини.

Зокрема, у Хрустальному вони розгорнули військовий шпиталь на території міської лікарні.

А у Голубівці використовують одну із шкіл як медичний пункт.

До речі, поранених росіян сотнями щодня доставляють на сортувальний пункт у Луганську. Там їм надають першу допомогу, намагаються стабілізувати і вже потім направляють в інші медзаклади. Тих, хто виживає.