Прес-центр4 жовтня 2019, 14:10

Туристичний потенціал Луганщини представлено в Києві

Завершено триденний 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM’2019.

У Києві експозиція Луганщини зацікавила вітчизняних представників турбізнесу та іноземних туркомпаній.

Під час заходу директор Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської облдержадміністрації Сергій Медведчук та його заступник Людмила Ахтирська зустрілися з директором Департаменту туризму та курортів Міністерства  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Оксаною Сердюк та розглянули напрями розвитку туризму в нашій області.

Для обговорення варіантів подальшої співпраці також відбулася зустріч з іноземними туристичними операторами, які пропонують громадянам своєї країни Україну як туристичну дестинацію.

Також представники делегації від Луганщини взяли участь у спеціалізованій програмі «День спадщини малих громад на UITM» та семінарах.

Загалом цього року в UITM’2019 взяли участь понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представників 25 країн світу, серед яких: Болгарія, Греція, Грузія, Італія, Польща Угорщина, Україна, Франція, Японія тощо.