Прес-центр22 квітня 2023, 08:04

У бік Білогорівки спробували атакувати окупанти, прикордонники рф не пропустили евакуаційну колону з важкопораненими бойовиками, на рф відмовляють в оформленні пенсій жителям Луганщини

Артилерійських обстрілів минулої доби зазнали Стельмахівка, Макіївка, Невське, Діброва і Білогорівка.

«Вогневий тиск ворог створює на прифронтові села, руйнуючи останнє, що там залишається, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Цього разу росіяни спробували проявити активність поблизу Білогорівки і вкотре їм нічого не вдалося. Наші військові зупинили всі їх намагання, значно знизивши бойовий потенціал окупантів».

Щодо втрат. Вони в противника значні. Так, днями з окупованої частини Луганщини в бік бєлгородської області противник намагався здійснити медичну евакуацію важкопоранених.

Для перевезення поранених окупантів було задіяно 14 вантажних автомобілів. При спробі перетину Державного кордону України з певних причин російська сторона не пропустила військову колону та розвернула її назад.

Під час зазначеного переміщення частина військовослужбовців противника не вижила через відсутність належної медичної допомоги. Інша частина важкопоранених загарбників, понад 50 осіб, перевезена до шпиталю, що розгорнутий на базі Троїцької центральної районної лікарні.

Жителі Луганщини, які виїхали на територію рф, мають значні проблеми з отримання державних послуг. Зокрема ті, хто досяг пенсійного віку і намагається оформити відповідні виплати. Відповіді на запити з пенсійних осередків так званої «лнр» не надходять, а у пенсії відмовляють.

Не краща ситуація і на окупованій території. За майже чотири місяці 2023 року сєвєродончани, які влаштувалися допомагати будівникам-гастролерам з рф, грошей ще не бачили. Востаннє їм виплатили за грудень.