Прес-центр21 квітня 2023, 08:04

У Невському росіянами зруйновано ще один будинок, розділ про війну в Україні окупанти включили у шкільну програму, під так звані «медогляди дітей» загарбники списали вже 1,5 мільярда бюджетних коштів

Минулої доби артилерійських обстрілів з боку окупантів вже вкотре зазнали Стельмахівка, Невське, Діброва і Білогорівка.
«Найбільше людей залишається в Невському. І це більш-менш вцілілий населений пункт. Ворог це знає і тому спрямовує удари по домівках. Під час одного з останніх обстрілів там зруйновано черговий житловий будинок, – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Цього разу противник намагався покращити тактичне положення у районі Серебрянського лісництва, але його наступальні дії завдяки нашим бійцям успіху не принесли».
У школах на тимчасово окупованих територіях росіяни спочатку спробували зробити дезінформаційний вплив в межах так званих «розмов про важливе» – спеціальному уроці пропаганди, який проводиться раз в тиждень й обов’язковий для відвідування.
Відтепер розділ про війну в Україні включено у програму з історії рф.
Також окупанти з наступного року планують ввести обов’язкову військову підготовку для учнів старших класів, аби державним тиском налаштувати їх до призову в армію.
Тим часом, у так званій «лнр» тривають «поглиблені профілактичні медичних оглядів» дітей.
На відповідну схему уряд рф виділив близько 1,5 млрд рублів. Процес очолює міністерство охорони здоров’я рф за кураторства уповноваженої з прав дітей, якій у березні суд у Гаазі видав ордер на арешт.