Прес-центр15 травня 2018, 09:05

У Рубіжному відкриється «Прозорий офіс»

У Рубіжному відбулася презентація програмного комплексу «IT-Enterprise» для в рамках реалізації проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II).

Комплекс має поліпшити процес надання соціальних послуг населенню міста.

У заході взяла участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Впровадження та організацію роботи «Прозорого офісу» у Рубіжному розглянули на обласній координаційній раді.

Реалізація цього проекту відбувається за фінансової підтримки Агентства США з міжнародному розвитку (USAID) при співфінансуванні Міністерства соціальної політики України, Рубіжанської міської ради та за підтримки Луганської обласної державної адміністрації.

Це перший пілотний проект з реформування управління соціального захисту населення в контексті «Прозорий офіс» у Луганській області. Він передбачає як інфраструктурні зміни (капітальний ремонт приміщень, матеріально-технічне оснащення тощо), так і автоматизацію процесу та таймінгу надання послуг.

«Імплементація даного проекту значно покращить якість обслуговування жителів Рубіжного, які звертаються до органів соціального захисту населення за всіма видами соціальних пільг, скоротить час очікування та оформлення документів, підвищить комфорт рівня обслуговування», – зауважила Ольга Лішик.

Тож, відучора дано старт впровадженню автоматизованого процесу надання субсидій на житлово-комунальні послуги в Рубіжанському управлінні праці та соціального захисту населення. Процес оформлення заяви та декларації скоротиться з 15-20 до однієї хвилини.

Також учасники координаційної ради ознайомилися зі станом ремонтних робіт в офісі, які виконуються за концепцією «Послуга орієнтована на клієнта». Повноцінно «Прозорий офіс» має запрацювати улітку 2018 року.

Позитивний досвід впровадження проекту буде поширений і рекомендований для реалізації в громадах Луганської області.