![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь у відкритті муралу у Сватівській громаді у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Мурал зображений на будівлі Сватівського ліцею № 7. Візуально він поділений на дві частини. Ліва частина малюнку виконана у темно-холодних тонах із зображенням ременю як символу погрози та насильства. На правій стороні муралу зображено будинок у м’яких теплих тонах, який несе в собі символіку родини у якій панує мир, добро та злагода. На вікні цього будинку горщик, у якому розквітає квітка – це надія на гарне майбутнє. Над будинком підіймається сонечко – оберіг родини від бід та негараздів.
Мурал демонструє прагнення і надію на викорінення насильства.
До заходу долучились представники місцевої влади, соціальних служб, правоохоронці, громадськість.
Довідково: мурал створено за ініціативи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва у рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення у Східній Україні» у співпраці із Сватівською міською радою.
Також Катерина Безгинська ознайомилась з ходом виконання капітального ремонту приміщення для денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства.