Прес-центр30 квітня 2023, 08:04

У ворога не вдався тиск на Білогорівку, в окупованих містах бюджетники патрулюватимуть небо в пошуку безпілотників, інтеграція в економіку рф – у підприємств немає коштів сплатити комуналку

«Вже котрий місяць росіяни пробують штурмувати Білогорівку, але щодня наші військові їх зупиняють на підступах до населеного пункту, – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Українські захисники роблять все можливе в цій оборонній операції, знижуючи атакуючий потенціал ворога. Противник несе втрати в особовому складі і техніці, знижується його моральний стан».

Артилерійських та мінометних обстрілів з боку ворога минулої доби зазнали Новоселівське, Невське і Білогорівка.

Після декількох пожеж на базах та нафтосховищах й інших неприємностей на окупованих територіях, у так званій «лнр» вирішили ввести превентивні заходи.

Замість ППО або станцій РЕБ на вулиці, зокрема у Ровеньках та Довжанську, виведуть працівників бюджетної сфери. Протягом наступних двох тижнів чергові групи патрулюватимуть небо, шукаючи безпілотники.

Деякі підприємства поспішають з інтеграцією в економіку рф. Але замість обіцяних привілеїв вони поки що отримують лише борги. Зокрема, у Луганського облавтодору виникла значна заборгованість за користування електроенергією. Там просять не відключати подачу світла у регіональних філіях. Сфера будівництва вже не приносить доходу.