Прес-центр10 листопада 2021, 16:11

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

Загалом по області здійснено 227 таких перевірок, зокрема перевірено 25 закладів громадського харчування, 74 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 77 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, п’ять агропродовольчих ринків, 13 перукарень, 12 аптек, три дошкільних навчальних заклади, шість шкіл, 10 інших об’єктів.

За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину  виявлено в одному закладі громадського харчування, на чотирьох об’єктах торгівлі продовольчими товарами, одному об’єкті торгівлі непродовольчими товарами, одному агропродовольчому ринку та одній перукарні.

За порушення ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення санітарних норм Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області складено 2 протоколи.

Зокрема у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.