Прес-центр19 листопада 2021, 15:11

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.
Загалом сьогодні по області здійснено 204 моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено 28 закладів громадського харчування, 71 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 68 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, два агропродовольчих ринки, два ТРЦ, 11 перукарень, вісім аптек, шість дошкільних навчальних закладів, шість ЗОШ, та два інших об’єкти.
За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину виявлено на 3 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 1 об’єкті торгівлі непродовольчими товарами, 1 ТРЦ, 2 перукарнях.
За порушення ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення санітарних норм Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області складено 1 протокол.
Зокрема, у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.