Прес-центр26 квітня 2023, 08:04

Ворог вражає артилерією наші населені пункти, у Кремінній окупанти утримують людей у звірофермі, виключенням з реєстру юридичних осіб тиснуть росіяни у разі не зміни установчих документів

«Протягом декількох днів поспіль росіяни не наступають на нашій ділянці фронту. Втім, від цього не стає безпечніше – артилерію вони застосовують із такою ж інтенсивністю, як і раніше. Нікуди не зникли і ворожі авіанальоти, – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Вони продовжують використовувати авіацію, але це не стало домінуючою складовою наступальних спроможностей противника. Наші військові, у свою чергу, роблять все можливе для максимального ураження ворога».

Артилерійськими обстрілами з боку росіян минулої доби були вражені Новоселівське, Невське, Діброва та Білогорівка.

Окупанти продовжують затримувати місцеве населення, яке має відмінні від них погляди, або просто не сподобалися. Люди зникають у невідомому напрямку і часто не повертаються.

Одне з місць, де утримують українців, – територія колишньої звіроферми біля Кремінною. Саме там, за словами свідків, перебуває частина людей, затриманих на Сватівщині за підозру в співпраці з Україною.

Так звані податківці «лнр» перевіряють установчі документи юридичних осіб. Та погрожують останнім тим, що до кінця 2023 року ці папери мають бути приведені у відповідність до норм російського законодавства.

Організації, які не подадуть заяву про реєстрацію нових версій установчих документів до 31 грудня, підлягають виключенню з реєстру юридичних осіб.