Прес-центр17 квітня 2023, 08:04

Ворожих обстрілів зазнали Стельмахівка, Невське та Білогорівка, окупаційні адміністрації передають списки власників паспортів рф до військкоматів, до Лисичанська можуть потрапити тільки місцеві або їхні родичі - місто закрите

16 квітня артилерійських обстрілів з боку армії рф зазнали Стельмахівка, Невське і Білогорівка.

«Наші військові намагаються зменшити бойову активність ворога. Щодоби в противника спостерігаються відчутні втрати. Бо, незважаючи на перевагу росіян в особовому складі і в техніці, захисники України вправно розпоряджаються наявним озброєнням», - наголосив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Слід зауважити, що вихідними армія рф на Лиманському та Куп’янському відтинках фронту втратила щонайменше три танки Т-72, БТР-80, БМП-2, БРЕМ-1 та штурмовий літак СУ-25.

Вздовж усієї лінії фронту авіація Сил оборони України за минулу добу завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та зенітно-ракетному комплексу окупантів.

Також збито чотири ворожих БпЛА (два типу “Орлан-10”, розвідувальний “Елерон” та дрон-камікадзе “Ланцет”).

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, район зосередження живої сили, склад пально-мастильних матеріалів та два склади боєприпасів окупантів.

Так звані районні адміністрації окупантів на тимчасово захоплених територіях отримали вказівку передати списки власників російських паспортів до місцевих «військкоматів».

Відповідний наказ розіслало міністерство оборони рф. Його необхідно виконати до 18 квітня.

Списки вимагають в електронному форматі. Також потрібно зібрати копії документів усіх працівників окупаційних адміністрацій та передати їх до місцевих “військкоматів”.

Тим часом, важко відшукати період, коли до Лисичанська можна заїхати без перевірки.

У місто, як і раніше, пропускають лише при наявності реєстрації або документів, що засвідчують право власності на нерухомість.

При ретельній перевірці - якщо наявні родичі у цьому населеному пункті.