Прес-центр5 грудня 2016, 18:12

Юрій Гарбуз привітав з Днем Збройних Сил України військовослужбовців та ветеранів війни

Напередодні Дня Збройних Сил України голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз привітав з професійним святом військовослужбовців та ветеранів ЗСУ, а також взяв участь у церемонії нагородження почесними відзнаками і грамотами облдержадміністрації. В урочистому заході взяло участь керівництво Нацполіції, Прокуратури, СБУ, ДСНС Луганської області.

У вітальному слові Юрій Гарбуз наголосив: «На наших очах піднялася з колін Українська армія, що дала гідну відсіч озброєному до зубів агресору і довела всьому світові свою боєздатність. Священним оберегом наших воїнів є рідна земля, за яку проливали і,  на превеликий жаль, продовжують проливати кров її кращі доньки і сини». Очільник області словами глибокої поваги і вдячності згадав полеглих у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України Героїв.

«Дякую всім, хто сьогодні несе службу на передовій і тим, хто в тилу забезпечує боєздатність української армії! Низький уклін ветеранам, чий досвід військової справи є справді безцінним!, – зазначив Юрій Гарбуз. – Бажаю всім стійкості духу, здоров’я, довголіття, злагоди у ваших родинах, любові та Миру! Упевнений, що перемога буде за нами!».