Прес-центр19 березня 2021, 08:03

З квітня для отримання водійського посвідчення потрібно буде скласти нові тести

З 6 квітня майбутні водії складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті. Це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

Нагадаємо, чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив «Банк екзаменаційних питань з ПДР». Викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі досі активно надають свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За цей час надійшла загалом 91 ініціатива. Врахувавши отримані пропозиції та зміни в законодавстві, ГСЦ МВС актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв.

Сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками:

•        Правила дорожнього руху;

•        будова та експлуатація транспортних засобів;

•        основи безпечного водіння;

•        основи права в області дорожнього руху;

•        надання першої медичної допомоги.

Також нагадуємо, що для підготовки до складання практичного іспиту на сайті регіонального сервісного центру МВС в Луганській області (http://lug.hsc.gov.ua/) можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером  контакт-центру: (044) 290–19–88.

За інформацією регіонального сервісного центру МВС в Луганській області