![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області у 2022 році продовжується робота з контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та проводяться регулярні моніторингові перевірки закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, перукарень, агропродовольчих ринків та інших.
Так, з 1-го по 10-е січня здійснено 779 моніторингових перевірок з використанням засобів відеофіксації, зокрема перевірено закладів громадського харчування – 103, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 331, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 244 та інших.
За результатами моніторингу виявлено порушення протиепідемічних вимог у 75 закладах та надано 75 пропозицій.
Зазначимо, під час заходів моніторингу фахівцями постійно проводиться роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.
Державний нагляд за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину здійснюється з метою контролю виконання протиепідемічних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).