Прес-центр26 червня 2018, 15:06

Федеріка Моґеріні візьме участь у Конференції щодо реформ в Україні

Висока представниця ЄС із закордонних справ і безпекової політики / Віце-президентка  Європейської Комісії Федеріка Моґеріні  візьме участь у Конференції щодо реформ в Україні “Рушій змін”, яка відбудеться у Копенгагені.
 
27 червня Висока представниця ЄС із закордонних справ і безпекової політики / Віце-президентка  Європейської Комісії Федеріка Моґеріні  візьме участь у другій Конференції щодо українських реформ. Цього року вона відбудеться у Копенгагені.

Окрім того, у конференції візьмуть участь міністри закордонних справ ЄС, Великої сімки та країн НАТО, а також представники високого рівня з України та міжнародних організацій.

Після відкриття конференції Прем’єр-міністрами Данії та України Моґеріні виголосить промову під час пленарної сесії о 10:00. Також вона візьме участь у прес-конференції, яка відбудеться о 12:30.

Цей захід у Копенгагені надасть українській владі можливість розповісти про нещодавні реформи та чинні плани зі збереження їх динаміки. Основну увагу буде приділено питанням належного врядування, зокрема боротьбі з корупцією, економічному розвитку та зростанню. Крім того, міністри обговорять виклики, пов’язані із дезінформаційними кампаніями в Україні, та інші питання.

Детальнішу інформацію щодо підтримки реформ в Україні з боку Євросоюзу можна знайти у цій довідці та на сайті Представництва ЄС в Україні.  Пленарна сесія, включаючи промову Високої представниці/ Віце-президентки, буде транслюватись наживо за цим посиланням. Відео прес-конференції можна буде знайти на телеканалі ЄС EbS.

За інформацією Представництва Європейського Союзу в Україні