Прес-центр15 серпня 2018, 13:08

Кувейтська інвестиційна адміністрація виявляє інтерес до участі в приватизації українських підприємств

14 серпня в Мінекономрозвитку відбулась зустріч Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова з керівництвом Кувейтської інвестиційної адміністрації (КІА). Головною темою зустрічі стала можлива участь кувейтської сторони в приватизації українських державних підприємств.

Зі сторони КІА в заході взяли участь Перший інвестиційний директор КІА Пан Абдалла Абдулвахаб Аль-Рамадан та заступник Голови місії Пан Мубарак Альмуавшарджі.

“Готуючи новий закон про приватизацію та здійснюючи сьогодні підготовку українських підприємств до приватизації, Уряд прагне залучати до цього процесу надійних іноземних інвесторів із визнаною у всьому світі діловою репутацією. Кувейтська інвестиційна адміністрація є безумовно одним із таких визнаних гравців. Ми надзвичайно раді тому, що КІА сьогодні виявляє інтерес до інвестицій в Україну і зокрема до участі в приватизації українських державних компаній. Від імені Уряду можу запевнити усіх потенційних інвесторів, що мають намір працювати в нашій країні, Україна сьогодні - це надійний партнер, що забезпечить захист ваших інтересів на всіх етапах купівлі державних активів на чесних конкурсних засадах”, - відзначив у своєму слові Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Керівництво КІА, у свою чергу, відзначило зацікавленість кувейтської сторони щодо інвестування в українські проекти як власних коштів, так і активів інвестиційних фондів у первинне розміщення акцій українських компаній на світових біржах, у нерухомість, фінансовий ринок, сферу послуг. У ході зустрічей представники КІА акцентували увагу представників Мінекономрозвитку на готовності інвестувати в економіку України шляхом придбання рентабельних підприємств, торговельних і офісних центрів.    

Максим Нефьодов також запросив кувейтський інвестиційний капітал до участі в процесах малої приватизації в Україні через електронні аукціони Прозорро.Продажі, проінформувавши представників КІА щодо відповідних можливостей.

Довідково

Кувейтська інвестиційна адміністрація - основна урядова інституція, яка здійснює управління державними інвестиціями в середині країни та закордоном, а також відповідає за програму приватизації. КІА здійснює власну закордонну діяльність через Кувейтський інвестиційний офіс у Лондоні. В оперативному управлінні КІА знаходяться активи на суму майже $ 160 млрд.