Прес-центр10 березня 2017, 10:03

«СХІД-Експо 2017» у м. Сєвєродонецьк

9 березня 2017 року відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації, виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Власенка Романа Геннадійовича з представниками міських рад міст обласного значення, райдержадміністрацій та представниками малого бізнесу області щодо проведення 23-24 березня у м. Сєвєродонецьку за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні заходу «СХІД-Експо 2017».

«СХІД-Експо 2017» – це комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в регіоні.

На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту і знайти нові можливості розвитку своєї справи.

Продовжується прийом анкет для участі у зазначеному заході.

Зареєструватись та ознайомитись з програмою заходу можна за посиланням http://eastexpo.lg.ua/