Архів новин

08 мая 2022

В сєвєродонецькій лікарні перебувають близько 15 пацієнтів, щодоби госпіталізують до трьох осіб, – Сергій Гайдай

«Звісно, зараз все залежить від кількості поранених російськими обстрілами. Тому показник госпіталізації може зростати. Тому що з осколковими ураженнями людей привозять щодня. Крім того, до медзакладу звертаються жителі області з хірургічною патологією, яким необхідна термінова операція. А також із гіпертонією, пневмонією та іншими соматичними патологіями, – зазначає начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. – Навіть після серйозних обстрілів та пошкоджень декількох відділень лікарні сєвєродонецькі медики намагаються надати необхідну допомогу всім, хто її потребує.

Літні люди та люди з інвалідністю зможуть під час війни отримати соціальні послуги екстрено, протягом одного дня лише на підставі заяви

Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує можливість для людей у складних життєвих обставинах, зокрема літніх людей та людей з інвалідністю, отримати необхідні соціальні послуги екстрено (кризово) в умовах воєнного стану.

Ухвалене рішення серед іншого передбачає, що люди похилого віку та люди з інвалідністю під час воєнного стану зможуть отримати життєво необхідні соціальні послуги, в тому числі притулку або стаціонарного догляду, лише за заявою, а відповідні рішення уповноважені органи або надавачі послуг прийматимуть протягом одного дня. 

Черговий авіаудар росіян по Луганщині: знеструмлені Лисичанськ та Сєвєродонецьк, – Сергій Гайдай

«Зранку російська армія відкрила вогонь по Лисичанську. Застосована артилерія, нанесені авіаудари. Про кількість руйнувань житлового фонду буде повідомлено окремо. Однак знов маємо руйнування об’єктів критичної інфраструктури – обірвані потужні лінії електропередачі напругою 200 кВ. Як наслідок, зникло світло спочатку в Лисичанську, а потім і в Сєвєродонецьку. Як тільки безпекова ситуація буде дозволяти, аварійні бригади вирушать на обстеження», – наголосив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Передчасно пішов із життя Соляник Федір Трохимович

Сумна новина надійшла сьогодні із Дніпра. Перестало битися серце генерального директора комунального некомерційного підприємства «Луганська обласна клінічна лікарня» Соляника Федора Трохимовича.

Він вимушений був евакуюватися двічі за вісім років. Спочатку із Луганська, тепер – із Сєвєродонецька. В евакуації смерть його і знайшла.

Після закінчення Луганського державного медичного інституту Федір Трохимович пройшов шлях від лікаря-ендокринолога районної лікарні до керівника медичного закладу обласного рівня.

П’ять населених пунктів зі світлом, розвезено 41 тонну води

Із 43 знеструмлених населених пунктів на Луганщині без електроенергії залишаються 38 – 25 повністю та 13 частково.

За дві доби світло повернуто 35 553 споживачам. Кількість знеструмлених абонентів скоротилася з 128 273 до 92 720.

Із газопостачанням залишаються шість населених пунктів (45 375 абонентів) – три повністю та три частково.

Обмежено водопостачання у Сєвєродонецьку. В інших населених пунктах централізована подача води відсутня. За добу рятувальниками розвезено 41 тонну води.

Звернення Президента України з нагоди Дня пам'яті та примирення

Чи може стати чорно-білою весна? Чи буває вічний лютий? Чи знецінюються золоті слова? На жаль, Україна знає відповіді на всі ці запитання. На жаль, ці відповіді – так.

Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову!

Звернення Сергія Гайдая з нагоди Дня пам’яті та примирення

Шановні ветерани, визволителі України! Дорогі земляки!

Війна росії проти України назавжди змінила сенси, які 77 років ми вкладали у День перемоги над нацизмом у Другій світовій.

Ветерану тієї війни - сторічному Євгену Христофоровичу Драгомирецькому, ніколи не зрозуміти такої підступної зради!

Йому складно усвідомити, як сталося, що імперські амбіції перетворили сучасних росіян зі спадкоємців перемоги над нацизмом у нових нацистів.

Із Покровська до Львова вирушить евакуаційний поїзд 8 травня

Про це повідомили на сайті Укрзалізниці.

Для евакуації жителів Луганщини і Донеччини о 16:30 на станцію у Покровську буде подано евакуаційний безкоштовний поїзд.

16:30 – 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів.

Від авіаудару по школі в Білогорівці попередньо загинули 60 осіб, – Сергій Гайдай

О 16:37 7 травня в Білогорівці внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 м кв. та в будинку культури.

Зло повертається, коли зневажають права людей, закон і руйнують культуру; саме це сталося з Росією – звернення Президента України

Українці й українки!

Наші захисники й захисниці!

Минулої ночі російська армія витратила ракету, щоб знищити музей Григорія Сковороди у Харківській області. Ракету. Щоб знищити музей. Музей філософа та поета, який жив у XVІІІ столітті. Який учив людей того, що таке справжнє християнське ставлення до життя і як людині пізнати себе. Що ж, схоже, що це страшна небезпека для сучасної Росії – і музеї, і християнське ставлення до життя, і пізнання людьми себе.