Архів новин

24 мая 2022

Сергій Гайдай: до Бахмуту евакуювали шістьох лисичан, за день врятовано дев’ятьох жителів області

«Так виходить, що у самій евакуації взяли участь осіб більше, ніж вдалося врятувати. На жаль, потужні обстріли не дозволили вивезти всіх бажаючих – до декого просто не дістатися. Втім, співробітникам ДСНС вдалося переправити до Бахмуту шістьох жителів Лисичанська. Далі їм допоможуть дістатися більш безпечних регіонів. Звісно, що безкоштовно. Також вже в безпеці два мешканці Білогорівки та сєвєродончанин», - зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Двох людей врятували в Білогорівці, - Сергій Гайдай

"На жаль, настав час, коли евакуюємо менше, ніж втрачаємо. За 24 травня в нас вже п'ятеро загиблих, в Сєвєродонецьку небезпечно всюди весь день. Тому кожне життя, яке вдалося врятувати від російської смертоносної навали, на вагу золота. Ми боротимемося за кожного жителя області. Допоки залишатиметься можливість евакуювати", - наголосив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

В Україні заборонено символіку, яку використовує рф у війні проти України

рф визнано державою-терористом, ціллю політичного режиму якої є державний геноцид українського народу, фізичне знищення та масові вбивства громадян України. А також вчинення міжнародних злочинів проти цивільного населення, використання заборонених методів війни, руйнування цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, створення штучних гуманітарних катастроф в окремих регіонах України.

Легендарний дорожній знак для окупантів піде з молотка: стартова ціна – 50 тис. грн

Укравтодор продасть на аукціоні легендарний дорожній знак, який був створений на третій день війни – «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й». Для дорожнього відомства це перший благодійний аукціон. Він відбудеться в онлайн-форматі на платформі Prozorro.Продажі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Укравтодору.

Росіяни зранку обстріляли «Азот» - загинули четверо осіб, - Сергій Гайдай

Щільність і кількість обстрілів зростає щодня, - каже начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Випускники шкіл Луганщини своєчасно отримають документи державного зразка

На цьому було наголошено під час сьогоднішньої онлайн-наради Департаменту освіти і науки Луганської обласної військової адміністрації. 

Заступниця начальника обласної військової адміністрації Катерина Безгинська відзначила, що система освіти Луганщини в умовах російської агресії та активних бойових дій на території області продовжує виконувати завдання забезпечення доступу до освітніх послуг дітей та молоді.

Вона подякувала усім учасникам, а їх було понад 100 осіб, за самовіддану працю на користь нашої держави та її громадян.

Відтепер можна одночасно оформити закордонний і внутрішній паспорти

Із 23 травня в Україні впроваджено послугу одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

Підстави для отримання послуги:

- у разі оформлення ID-картки вперше в 14 років;

- в подальшому у разі втрати документів або їх обміну у зв‘язку із зміною персональних даних;

За отриманням послуги можна звертатися до:

- підрозділу ДМС;

- центру обслуговування «Паспортний сервіс»;

- ЦНАПу.

Вартість послуги*:

- 1105 гривень (у разі оформлення протягом 20 робочих днів);

Не отримані жителями Луганщини пенсії зберігаються на рахунках Ощадбанку – зняти їх можна, звернувшись до будь-якого працюючого відділення

У шести регіонах України, де є окуповані населені пункти, з 2,9 млн пенсіонерів пенсію отримали 90 %. Пенсії фінансуються вчасно, в деяких регіонах навіть авансом, але є питання з можливістю отримати чи використати ці кошти.

Банки всі 100% пенсійних виплат зараховують на картки, але на частині окупованих територій ними неможливо скористатися.

З усіх пенсіонерів, які отримували виплати за місцем проживання, близько 300 тисячам людей по всій Україні поштовий оператор не має сьогодні можливості донести пенсію.

Сергій Гайдай: рятувальники локалізували займання вугілля на шахті в Лисичанську

«Вчора ввечері, 23 травня, співробітники ДСНС запобігли розповсюдження полум’я на закритому складі з вугіллям в одній із шахт Лисичанська. Для попередження катастрофи знадобилося 8 тонн води», - повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Інфраструктуру Луганщини практично знищено, однак комунальники вірять в ЗСУ: коли дозволяє безпекова ситуація ремонтують водопровідну мережу та прибирають вулиці, – Сергій Гайдай

В області майже не залишилося вцілілих об’єктів критичної інфраструктури, – поінформував очільник Луганщини Сергій Гайдай 24 травня.

«Люди без водопостачання та світла. Зокрема, в Сєвєродонецьку руйнування різного ступеня нанесені кожній міській електропідстанції. Стало важче під постійними обстрілами розвозити воду. Втім, за 23 травня рятувальники доставили населенню 32 тонни. В 36 тисячах квартир та приватних будинків ще є газ – за рахунок залишкового тиску в магістральних трубах його трьом населеним пунктам області має вистачити на півтора місяця», – зауважив Сергій Гайдай.

Пенсіонерам Луганщини нараховано більше 1,6 мільярда гривень на виплати за травень

Пенсійним фондом України, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій травня.

Пенсіонерам Луганської області на виплати спрямовано 1622,27 млн гривень, що становить 100 % до потреби.

Виплата проводиться у визначену кожному пенсіонеру дату у встановленому порядку.

Евакуаційний потяг до Львова вирушить 24 травня із Покровська

Про це повідомили на сайті Укрзалізниці.

24 травня о 16:30 на станцію у Покровську буде подано евакуаційний безкоштовний поїзд.

16:30 – 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів

У Сєвєродонецьку четверо загиблих в одній багатоповерхівці, – Сергій Гайдай

Росіяни хаотично та майже безперервно обстрілюють обласний центр.

Трагедія сталася у старих районах міста, – повідомляє начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Найближчі тижні війни будуть складними, але в нас немає жодної альтернативи, крім як боротись і перемогти – звернення Президента України

Українці! Українки!

Усі наші захисники й захисниці!

Кожного дня, звертаючись до нашого народу, я наголошую, як тяжко і якою ціною дається оборона від російської агресії. Окупанти ведуть проти нас дуже жорстоку війну. Такої війни справді не було на Європейському континенті вже 77 років. Тотальної війни, коли ворог намагається знищити якомога більше людей та інфраструктури.

Завершився розбір завалів у Десні на Чернігівщині. 87 загиблих. А це були тільки чотири ракети.