Архів новин

14 мая 2024

Артем Лисогор зустрівся із активістами «Схід SOS»

Очільник Луганщини Артем Лисогор зустрівся із представниками Благодійного фонду «Схід SOS».

В Ірпені 15 травня можна звернутися до юриста

Завтра з 10:00 до 14:00 в хабі Лозно-Олександрівської громади у м. Ірпінь прийматиме юрист благодійного фонду «Право на захист».

Артем Лисогор взяв участь у координаційній нараді НАЗК щодо роботи з корупційними ризиками

Національне агентство з питань запобігання корупції проаналізували антикорупційні програми у різних областях країни та створили спеціальний Посібник для роботи з корупційними ризиками в обласних адміністраціях. Рекомендації презентували очільникам регіонів. До заходу долучився і голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

У четвер в Харкові луганчанам допоможуть вирішити пенсійні питання

16 травня у місцевому хабі Попаснянської громади відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області спеціалістом ГУ ПФУ нашого регіону.

Звернутися за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 13:00 за адресою: м. Харків, майдан Конституції, буд. 1, під’їзд 5.

На субсидію має право сім'я, яка живе в орендованому будинку чи квартирі

Субсидія може призначатися одному зі членів домогосподарства, які не зареєстровані в будинку чи квартирі, але орендують їх.

Для оформлення субсидії потрібен договір наймання.

Проте, якщо людина є внутрішньо переміщеною особою, то житлову субсидію може бути призначено і без укладеного договору оренди житла. У такому випадку потрібно звернутися з заявою до Пенсійного фонду України у будь-який зручний спосіб: онлайн https://portal.pfu.gov.ua/ або офлайн.

Виїзну видачу допомоги в с. Гора Бориспільського району буде організовано хабом із Броварів

Місцевий Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганської області, роботою якого опікується Сватівська міська військова адміністрація, запланував виїзну видачу продуктових наборів для ВПО з Луганської області, які зареєстровані в цьому хабі.

Захід заплановано на 15 травня. Видача відбудеться з 11:00 до 13:00 в будівлі сільської ради с. Гора.

Лікарі з Рубіжного із квітня приймають у хабі в Хмельницькому

Медичний працівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської військової адміністрації із квітня надає допомогу переселенцям з Луганщини на базі штабу Гірської громади, розташованого за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 122.

Щовівторка з 9:00 до 13:00 там прийом веде сімейний лікар.

Відвідувачі хабу можуть укласти декларацію, отримати консультацію, перевірити рівень глюкози у крові, виписати електронні направлення на додаткові обстеження, електронні рецепти на «Доступні ліки» тощо.

Телефон: 050 945 71 76.

Ще 20 Захисників України з Рубіжного отримали матеріальну допомогу

Їм виплачено по 30 тисяч гривень у рамках Програми надання грошової допомоги «Громада - Захисникам і Захисницям». Сума одержаних коштів складає 600 тисяч гривень.

Від початку року вже 73 Захисникам та Захисницям Рубіжанської громади надано грошову допомогу, загальна сума якої складає 2 мільйони 190 тисяч гривень.

Консультації за телефонами: 050 948 79 25, 066 263 48 71, 050 166 52 22.

Перелік необхідних документів доступний за посиланнями:

Заборгованість гірникам «Східвугілля» на окупованій Луганщині складає понад 650 мільйонів рублів, дітей в «лнр» змушують викладати у соцмережі твори щодо війни, росіяни атакують на трьох напрямках – втрат позицій не допущено

«Так, на Куп’янському напрямку відбиті атаки на ділянках Коломийчиха – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. На Лиманському наші військові зупинили штурм на ділянці Червонопопівка – Іванівка, на окремих ділянках покращили тактичне положення. На Сіверському напрямку окупанти не мали успіху, зокрема, на ділянках Лисичанськ – Білогорівка, Новодружеськ – Білогорівка, Золотарівка – Верхньокамянське. Втрат позицій не допущено, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.