Архів новин

16 мая 2024

Вдалося додати впевненості напрямку Вовчанська, але російські обстріли не припиняються, загрози є – звернення Президента

Дорогі українці, українки!

Сьогодні, в першій половині дня, – Харківщина. Передусім оборонні питання та захист людей.

У п’ятницю у хабі в Броварах прийматиме терапевт

17 травня з 12:00 до 15:00 у хабі Сватівської громади в м. Бровари заплановане консультування терапевтом КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня».
Адреса: вул. Героїв України, 30.

Попередній запис за телефоном: 093 803 52 73.

17 травня в Києві допоможуть із розв’язанням питань пенсійного забезпечення

Звертайтеся до представників ГУ ПФУ в Луганській області з 10:00 до 15:00 у хабі Гірської громади.

Адреса: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 22 (ст. метро «Шулявська»).

Від Дніпра до Закарпаття, від Одеси до Києва: луганчани створили флешмоб з нагоди Дня вишиванки 

 

В умовах жорстокої війни з росією День вишиванки набуває особливого значення. Це не просто свято, це — потужний символ єднання, стійкості та незламності українського духу, а також нагадування про те, що Україна вільна, незалежна держава з багатою історією та культурою.

Сьогодні за ідентичніть власного народу і його основний символ – вишиванку – наші Захисники та Захисниці віддають власні життя. 

Перевірено роботу новоайдарського хабу в Ужгороді

У рамках робочої поїздки до Закарпаття заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська проінспектувала роботу гуманітарного хабу Новоайдарської СВА в Ужгороді. 

Там вона поспілкувалась з головою адміністрації Ігорем Шопіним та співробітниками хабу, поцікавилась нагальними потребами населення, що звертається по допомогу. Вона зазначила, що надана інформація буде врахована у гуманітарній сфері діяльності обласних органів влади.

На Закарпатті відтепер функціонує Луганський обласний будинок дитини № 2 – у його відкритті взяв участь Артем Лисогор

У чудове свято української ідентичності, День вишиванки, голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор з робочою поїздкою відвідав братнє Закарпаття.

Понад 17 мільярдів гривень шкоди заподіяно окупантами через нещодавні лісові пожежі поблизу Смолянинового

Державною екологічною інспекцією у Луганській області розраховано шкоду, заподіяну атмосферному повітрю внаслідок лісових пожеж поблизу с. Смолянинове Сєвєродонецького району.
Вона складає понад 17 мільярдів гривень. 

У результаті збройної агресії російської федерації виникло займання лісу та інших зелених насаджень на ділянках місцевості, розташованих поблизу  с. Смолянинове Сєвєродонецького району Луганської області. 

Площа пошкоджених лісових ділянок становить понад 2 тисячі гектарів. Також відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря. 

Вишиванка для луганчан – гордість за країну і пам’ять про рідний дім

Сьогодні українці вбираються у вишивану сорочку або прикрашають національним кодом чи регіональним орнаментом елементи одягу. 

Дехто з луганчан одягає саме ту вишиванку, яка була врятована разом з найдорожчими скарбами серед небагатьох речей, що можна було взяти з собою, полишаючи рідну землю.

Дехто одягає серце і душу у вишитий візерунок подумки, згадуючи зруйнований дім, під руїнами якого разом із теплом та затишком залишилася і дорога серцю вишиванка.

П’ять призових місць здобули учні Кремінського ліцею №5 на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук

Так, учениця 11 класу Марія Руднєва посіла ІІ місце у секції «Літературна творчість» та ІІІ – у секції «Українська література» (наукова керівниця – Тамара Уманська).

В активі учениці 10-Б класу Анастасії Валин – ІІІ місце у секції «Кримськотатарська гуманітаристика» (наукова керівниця – Тамара Уманська).

Її однокласниця Карина Супрун стала третьою у секції «Зарубіжна література» (наукова керівниця – Олена Кравченко).

Учениця 11 класу Софія Руднєва здобула ІІІ місце у секції «Аерокосмічна техніка та оборонні технології» (науковий керівник – Сергій Кудрявцев).

Луганчанка виборола срібло на першості країни зі стрибків у воду

Особистий чемпіонат України зі стрибків у воду розпочався в Києві.

Змагання є фінальним етапом відбору спортсменів до складу збірної, яка представить країну на чемпіонаті Європи з водних видних видів спорту в Белграді та Олімпійських іграх в Парижі.

Перші комплекти нагород були розіграні у синхронних стрибках змішаних пар з триметрового трампліну.

У цій дисципліні срібло здобула представниця Луганщини Аліса Мєшкова, результат якої у парі з киянином Дмитром Степановим оцінили у 236,94 бали.

Вітаємо!

У Невському та Новолюбівці пролунали вибухи – є руйнування, місцевим жителям привезли матеріали для відбудови і засоби гігієни, окупанти збільшили кількість таксофонів у прифронтових містах і селах до 27 – по одному на декілька тисяч осіб

«Ворог не припиняє вести вогонь по деокупованих населених пунктах. Б’є з артилерії та мінометів, постійно застосовує безпілотники. Мова йде про Стельмахівку, Куземівку, Невське, Новолюбівку. В останніх двох селах залишається місцеве населення, – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.