Архів новин

27 мая 2024

«Ми маємо захистити наших дітей від росіян і повернути їм право на радощі» - Артем Лисогор привітав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

Подарунки, аніматори та циркова вистава. Напередодні Дня захисту дітей облдержадміністрація влаштувала справжнє свято для малечі.

Роз’яснення з питань пенсійного забезпечення нададуть у вівторок в Києві

28 травня там відбудеться особистий прийом заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Тетяни Нікітіної.  

Звертайтеся з 10:00 до 12:00 до гуманітарного хабу Старобільської районної державної адміністрації у Києві.

Адреса: бульвар Лесі Українки, буд. 26а, кабінет 330 (станція метро «Печерська»).

З нагоди 90-річчя з дня заснування Сєвєродонецька передали техніку військовим та привітали містян

 

Знову сєвєродончани зустрічають своє свято в евакуації. Втім, попри окупацію рідного дому та кілометри відстані, містяни об’єднуються навколо своєї громади та підтримують одне одного.

Привітав мешканців Сєвєродонецька зі святом Перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Смирнов.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

Повна назва документа державного планування: Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2024-2027 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 25.12.2023 № 296 (зі змінами).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Луганська обласна державна адміністрація.

У яких хабах Луганщини можна скористатися послугами служби зайнятості

Луганська обласна служба зайнятості продовжує проводити інформаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб у гуманітарних осередках.

Спеціалісти надають консультації щодо отримання чи відновлення статусу безробітного та виплат допомоги по безробіттю, компенсації витрат на оплату праці роботодавцям за працевлаштування ВПО, інформації про перенавчання та видачі ваучерів, а також ознайомлюють з актуальними вакансіями та дистанційними формами взаємодії з клієнтами.

За бюджетні кошти влітку відпочиватимуть 45 дітей зі Старобільської громади

Наразі вони зі своїми батьками мешкають у різних куточках України. 

Це – хлопчики і дівчатка пільгових категорій, а також переможці міжнародних конкурсів, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання.

Для реалізації оздоровчої кампанії у нинішньому році з бюджету громади заплановано виділити півтора мільйона гривень. 

Батькам треба буде лише оплатити дорогу до закладу відпочинку та в зворотному напрямку.

Питання транспарентності напряму пов’язані з ефективністю використання бюджетних коштів, - Артем Лисогор на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність»

На засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» проаналізовано державні закупівлі, процедури торгів за якими завершились у поточному році, а також закупівлі для потреб військових, що здійснюються за особливою процедурою.

Зокрема, придбання 16 автомобілів Peugeot Landtrek для 111-ї бригади ТРО,  кошти на закупівлю яких були виділені з бюджетів області, Сєвєродонецької, Лисичанської та Кремінської громад.

Сєвєродонецькій гуманітарний хаб отримав комп’ютери від норвезьких партнерів

Робочі місця співробітників гуманітарного хабу Сєвєродонецької громади в місті Дніпро оснащено сучасною комп’ютерною технікою в рамках співпраці з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Центр підтримки переселенців з Луганщини працює не лише як пункт видачі гуманітарної допомоги мешканцям Луганської області. Також є можливість отримати послуги з адміністративних, соціальних, юридичних, медичних, житлових, правових і пенсійних питань. 

 

Представниці Луганщини взяли участь у форумі “Всупереч війні”

Представниці Старобільської громади взяли участь у форумі «Всупереч війні. Жіноча сила», який відбувся у Львові.
Форум став фінальною точкою проєкту ГО «Фундація «Зростай», який тривав з грудня по травень і в рамках якого відбувалися заходи на підтримку і об’єднання жінок підприємиць Луганщини, які змогли релокувати свій бізнес на підконтрольні території України або розпочати бізнес з нуля чи планують це зробити.

Факт непроживання в Сєвєродонецьку окупанти вимагають підтвердити особисто, замість відбудови – Брянці подарували клуб на колесах, у деокупованому Невському пошкоджено ще два будинки

«Зафіксували ще два випадки руйнування житлової забудови у Невському. Не маючи очікуваних успіхів на фронті, загарбники відіграються на населених пунктах. Невське і Новолюбівку вони обстріляли з реактивної системи залпового вогню та зі ствольної артилерії.