![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Відповідне розпорядження підписане начальником обласної військової адміністрації.
ХХІV Дефлімпійські ігри відбулися в травні 2022 року в бразильському місті Кашіас-де-Сул.
Представники Луганщини здобули під час змагань чотири нагороди – три золота та срібло.
«Для нас дуже важливим було винайти кошти і підтримати спортсменів. Через російську агресію вони не мали змоги тренуватися в звичних умовах – на Луганщині, та і майже по всій країні, це було вкрай небезпечно. Тому приходилося шукати інші можливості організувати збори, аби добре підготуватися, – акцентував Сергій Гайдай. – Та головне, своїми перемогами вони ще більше привертали увагу світу до трагедії, яку влаштувала росія в Україні. Звернення наших переможців дефлімпійських ігор у соціальних мережах із проханням зупинити війну, надати допомогу країні, рідній Луганщині, тиражували ЗМІ – увесь світ дізнавався про біль України та зло росії. Із кожною перемогою, із кожним підняттям синьо-жовтого прапора. Вдячний їм за це».
Нагадаємо, що каратистка Карина Янчук на цих змаганнях здобула золото та срібло, легкоатлет Олександр Дмитриєнко – золото, футболіст Дмитро Бєлоусов – теж золото.