Прес-центр3 серпня 2022, 16:08

Coworking Space надав правову допомогу 7️0 переселенцям з Луганщини

Минуло два тижні, як у Coworking Space внутрішньо переміщені особи з Луганської області можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу від представників управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації.

За цей період розглянуто 70 звернень. Найпоширенішими питаннями, які турбують переселенців, є питання щодо:

пенсійного забезпечення;

трудових відносин;

встановлення факту смерті осіб, які померли на тимчасово окупованих територіях;

відновлення документів на нерухомість, про трудову діяльність;

особливостей перетину кордону певними категоріями громадян;

аліментних зобов’язань;

спадкування;

розшуку зниклих близьких осіб;

допомоги, яка надається ВПО з Луганщини.

 

У Coworking Space можна отримати будь-яку правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Для отримання безоплатної первинної правової допомоги звертайтеся до Coworking Space у зручний для вас час, попередньо заповнивши форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/hjkxGUfrPpPcrNLv7 або пишіть на електронну адресу управління: lawdeploda@ukr.net.

Також нагадуємо, що з метою збору доказової бази безпрецедентного обсягу порушень російською федерацією прав і свобод людини на території України, якщо ви володієте інформацією про факти таких порушень або ж стали жертвою чи свідком таких подій – надсилайте відео та фото матеріали, а також опис факту порушення прав людини на електронну адресу управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації.